wtorek, 8 marca 2016

8.marca już dziś! Czyli panowie mają jeszcze 13 godzin na złożenie życzeń...

To już dzisiaj. 8 marca. Dla jednych dzień jak co dzień, dla drugich piękne święto. Mimo różnicy między jednymi a drugimi, na pewno warto dziś złożyć życzenia każdej Pani. A co jeśli któryś z Panów kompletnie zapomniał, że w domu czeka jeszcze kobieta, której złożyć życzenia wypada? Byłoby miło zawitać z jakimś drobnym upominkiem.
Podsunę więc kilka pomysłów na prezenty, które można podarować w ostatniej chwili.


1. Kwiaty

źródło: http://www.kurierkwiaty.pl/do/image/_big/BOU06_50.jpg
 
Jak wspomniałam w poprzednim poście, nie jestem zwolenniczką tego rozwiązania, ale większość pań na pewno się ucieszy z bukietu kwiatów czy to pojedynczego, skromnego kwiatka. I na prawdę nie musi to być bukiet za 100zł, który za kilka dni zwiędnie i długo kwiatami się nie nacieszymy. Może to być nawet (przynajmniej jak dla mnie) jeden mały, skromny kwiatek. Najlepiej zerwany gdzieś przy drodze lub skradziony z przydomowego ogródka ;-) - docenia się gest.
 
 
 
2. Czekoladki
źródło: http://img.styl.fm/newsy/uploads/2012/02/czekoladki-2-222x180.jpg
 
Kolejny oklepany prezent. No ale w porównaniu do kwiatów, ten prezent można zjeść i z pewnością będzie nam smakować ;-) I w tym dniu jak wiadomo, słodycze nie mają żadnych kalorii ;-)3. Do it yourself!
 
I w tym miejscu Was rozczaruję. Nie, nie będzie tu żadnej długiej listy, żadnej szybkiej przygody zakupowej w Biedronce czy bukietu tulipanów za jedyne 6,99zł prosto z Lidla. Najlepszym pomysłem będzie Wasza inwencja twórcza. I bez rozróżnienia czy to panowie mają coś "wykombinować" dla swoich kobiet czy my same chcemy się wykazać dziś np dla swoich mam.
Wystarczy, że w tym dniu nie pozwolimy by to ręce danej kobiety pozmywały naczynia po obiedzie/kolacji, posprzątały mieszkanie czy nawet przygotowały posiłek. A może właśnie kolacja w domu lub restauracji okaże się strzałem w dzisiątkę?

A może wystarczy wspólne obejrzenie ulubionego serialu lub fajnego filmu? A może zwyczajnie jakieś miłe słowo, o które tak trudno na codzień? Po prostu w tym dniu wystarczy być miłym, odpuścić kłótnie (poczekajcie już do jutra, jeśli koniecznie musicie;p), zdobyć się na jakiś miły gest.
To sprawi, że dzień stanie się piękny i ważny.A co my możemy zrobić same dla siebie?

No nie przemęczajmy się dziś, mamy na to 364 innych dni w roku. Dziś możemy wrzucić na większy luz, gwarantuje nam to Międzynarodowy Dzień Kobiet. 
Proponuję po pracy poczytać książkę i się odprężyć. A wieczorem SPA w domowym zaciszu. Kąpiel w pianie z dodatkiem ulubionego olejku, świeczki i dobra muzyka.
Świętujcie Drogie Panie, wszystkiego najlepszego!
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz